top of page

Actueel

Op zoek naar een uitdagende stage in de marketing? Stagair (M/V) gezocht.


STAGAIR (M/V) GEZOCHT

Op zoek naar een uitdagende stage in de marketing? Wil je van serieuze betekenis zijn voor de maatschappij in plaats van kopjes koffie halen voor collega’s? Lees dan snel verder!

De Hogeschool voor Toegepaste Filosofie (HTF) is een jonge onderwijsinstelling die nog volop in ontwikkeling is. Bij de HTF willen we het stoffige imago van filosofie laten verdwijnen door een interessante studie aan te bieden, waarbij studenten geleerd wordt kritisch te denken en dit toe te passen binnen het werkveld.

Het studentenaantal is boven verwachting goed, en het onderwijsconcept en aanbod zijn uniek. Studenten zijn enthousiast en de accreditatie komt zelfs al in zicht.

Op gebied van marketing liggen er ontzettend veel kansen. Zo is de HTF nog lang niet bij iedereen bekend en is het een uitdaging mensen anders te laten denken over filosofie. Het meeste rondom de marketing kan en moet

daarom nog worden vormgegeven bij de HTF, letterlijk en figuurlijk.

LEES MEER>

***

#htf #filosofie #marketing #stagair #stageplaats #stage #uitdaging #startegie #utrecht

bottom of page